Hel do balonów

Czy można zamówić wybrany kolor balonów?

Do butli załączamy typowe balony lateksowe 9 calowe i mogą je Pańswto we własnym zakresie zastąpić każdymi innymi balonami.

Do butli helem na 3050 balonów w zestawie otrzymuja Państwo GRATIS balony mix kolorów o rozmierze 9 cali - czyli ich średnica po napompowaniu to 22,86 cm. Objętość butli jest tak skalkulowana, że helu napewno wystarczy na załączoną ilość balonów.

Balony w zestawach są różnokolorowe - czerwone, zielone, niebieskie, błekitne, pomarańczowe, białe, ciemno i jasno zielone, różowe, fioletowe, żółte - mix kolorów, w różnych, losowych kolorach i stosunku ilościowym.

Aby balony po napełnieniu czymś przywiązać - nie dopuścic do niepożądanego odlatywania do zestawu dołączamy pakiet kłębków wstążeczek lub motek w jednym kolorze - w ilości dopasowanej do ilości balnów, również kilka żywych kolorów lub jeden biały - pasujący do wszystkich kolorów balonów.

Helem można napełnić dowolne posiadane przez siebie balony. Często balony z helem mają być częścią większej dekoracji o określonej gamie kolorystycznej i ważne aby mialy pasujący kolor.

Czasem mają juz Państwo swoje balony ze spersonalizowanymi nadrukami - okolicznościowymi czy firmowymi. W takich sytuacjach bez problemu helem z butli napełnić można wybrane balony - jeżeli będą 9 calowe - ilość bedzie się zgadzała. Jeżeli Państwa balony będa większe należy sie liczyć z tym, że balnów wyjdzie mniej niż zakładana dla wielkości 9 cali ilość.

Ilośc tę można sprawdzić w udostępnionym kalkulatorze balonów.

    Powiązane tematy

    FAQ - działy główne